A
a

Koncerty

Rafał Brzozowski – Trio

Zapraszamy na koncert Rafała Brzozowskiego - muzyka, wokalistę, prezentera i osobowości telewizyjnej!

Jego przeboje “Tak blisko”, “Nie mam nic” i „The Ride”, z którym wystąpił w konkursie Eurowizji w 2021, na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej.

Utwory Rafała od lat zna i śpiewa cała Polska, która bawi się także na jego licznych koncertach, podczas których energetyczny artysta daje się poznać jako performer porywający tłumy.

Świetnie radzi sobie także w roli prezentera i od kilku lat prowadzi najpopularniejszy show TVP „Jaka to melodia?” oraz „The Voice Senior”. Jest też muzyczną gwiazdą koncertów takich jak: „Letnia Trasa Dwójki”, „Solidarni z Ukrainą”, „Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu”.

Rafał nie przestaje koncertować w kraju i zagranicą, spełniać się jako wokalista i multiinstrumentalista, będąc jednocześnie kompozytorem swoich piosenek. Teledyski na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube zanotowały już blisko 100 milionów wyświetleń.

Jesienią 2022 Rafał Brzozowski powrócił z nowym albumem z autorskimi piosenkami. „Zielone I Love You” to dla wokalisty zamknięcie pewnego rozdziału, w aspekcie zarówno prywatnym, jak i artystycznym, a zarazem optymistyczne otwarcie nowego etapu życia i kariery. Album wypełnia muzyka, która sercu Rafała jest najbliższa – nawiązująca do swingu, jazzu i klasycznego orkiestrowego popu, z życiowymi, mądrymi tekstami. „Zielone I Love You” powstało we współpracy z Tomaszem Szczepanikiem z zespołu Pectus, który napisał muzykę do wszystkich piosenek, oraz autorem tekstów Maciejem Jadowskim.

Repertuar:

20 czerwca

Rafał Brzozowski – Trio

Sala Główna Godzina 19:00
90 zł
20 czerwca
godz. 19:00
BILETY: 90 zł
80 zł z KM