A
a

25 października

SIESTA W DRODZE | Nancy Vieira

Sala Główna Godzina 19:00
140 zł

12 czerwca

LOR

Sala Główna Godzina 19:00
70 zł

4 czerwca

TEATR CAPITOL | Łóżko pełne cudzoziemców

Sala Główna Godzina 20:30
149 zł

4 czerwca

TEATR CAPITOL | Łóżko pełne cudzoziemców

Sala Główna Godzina 17:30
149 zł

29 maja

AGATA JASIŃSKA | Blisko

Sala Główna Godzina 19:00
30 zł

23 maja

Czerwone Gitary (na Dzień Matki)

Sala Główna Godzina 19:00
120 zł

21 maja

TEATR KOMEDII VALLDAL | Marvin

Sala Główna Godzina 11:15
50 zł

21 maja

TEATR KOMEDII VALLDAL | Marvin

Sala Główna Godzina 9:00
50 zł

19 maja

PREMIERA | Teatr Ruchu Mo-sHe „Symbioza”

Sala Główna Godzina 18:00
40 zł

18 maja

PREMIERA | Teatr Ruchu Mo-sHe „Symbioza”

Sala Główna Godzina 19:00
40 zł

16 maja

ANITA LIPNICKA | Śnienie

Sala Główna Godzina 19:00
130 zł

9 maja

PIETRUCHA ZALEWSKA | NeoNova

Sala Główna Godzina 19:00
90 zł

28 kwietnia

Czerwone niebo napisy

Sala Casino Godzina 19:00

27 kwietnia

Czerwone niebo napisy

Sala Godzina

27 kwietnia

Czerwone niebo napisy

Sala Casino Godzina 19:00

26 kwietnia

Mój pies Artur

Sala Godzina

26 kwietnia

21 kwietnia

Krótka historia polskiego kina cz. II

Sala Apollo Godzina 19:30

21 kwietnia

21 kwietnia

21 kwietnia

Perfect Days napisy

Sala Casino Godzina 19:30

21 kwietnia

20 kwietnia

Perfect Days napisy

Sala Godzina

20 kwietnia

Perfect Days napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

20 kwietnia

OFPoM | Tomasz Chyła

Projekcja fragmentu filmu Kamerdyner w reż. Filipa Bajona. Seansowi towarzyszyć będzie skrzypcowe wykonanie muzyki na żywo przez znakomitego artystę - Tomasza Chyłę.
19 kwietnia

19 kwietnia

PROGRAM XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu

Przedstawiamy program Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu!
19 kwietnia

18 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

18 kwietnia

Civil War napisy

Sala Casino Godzina 19:00

18 kwietnia

18 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Apollo Godzina 17:00

18 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

17 kwietnia

Civil War napisy

Sala Główna Godzina 19:30

17 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

17 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Casino Godzina 19:00

17 kwietnia

Moja gwiazdka dubbing

Sala Apollo Godzina 16:30

17 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

16 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

16 kwietnia

Piotr Cugowski „40 i 4”

Sala Główna Godzina 19:00
130 zł

16 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Casino Godzina 19:00

16 kwietnia

Civil War napisy

Sala Apollo Godzina 17:00

16 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

16 kwietnia

Moja gwiazdka dubbing

Sala Apollo Godzina 10:30

15 kwietnia

Civil War napisy

Sala Główna Godzina 19:30

15 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Casino Godzina 19:30

15 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Casino Godzina 17:00

15 kwietnia

Moja gwiazdka dubbing

Sala Główna Godzina 16:30

Świat Bałtyku – cykl filmowy

Zapraszamy na 6-odcinkowy cykl filmowy pt. "Świat Bałtyku".
15 kwietnia

14 kwietnia

Czerwone maki

Sala Główna Godzina 19:30

14 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

14 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Casino Godzina 19:30

14 kwietnia

Godzilla i Kong: Nowe imperium dubbing

Sala Główna Godzina 17:00

14 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu dubbing

Sala Apollo Godzina 17:00

14 kwietnia

Civil War napisy

Sala Casino Godzina 17:00

14 kwietnia

Moja gwiazdka dubbing

Sala Godzina

14 kwietnia

Moja gwiazdka dubbing

Sala Główna Godzina 14:30

13 kwietnia

Omen: Początek napisy

Sala Apollo Godzina 19:30

13 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu napisy

Sala Casino Godzina 19:30

13 kwietnia

Arti Sentemo

Sala Główna Godzina 18:00
50 zł

13 kwietnia

Civil War napisy

Sala Apollo Godzina 17:00

13 kwietnia

Czerwone maki

Sala Casino Godzina 16:30

13 kwietnia

Pogromcy duchów: Imperium lodu dubbing

Sala Apollo Godzina 14:30

13 kwietnia

Godzilla i Kong: Nowe imperium dubbing

Sala Casino Godzina 14:00

12 kwietnia

Civil War napisy

Sala Godzina

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W imieniu Wejherowskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Autyzmem serdecznie zapraszamy do wspólnego przemarszu oraz czynnego udziału w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu!
12 kwietnia

WERNISAŻ | Tomasz Bachanek

Zapraszamy na otwarcie wystawy "Kolory muzyki Tomasza Bachanka" 11 kwietnia o g. 18:00!
11 kwietnia

WYNIKI Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Marynistycznej w Wejherowie

Ogłaszamy wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Marynistycznej w Wejherowie!
10 kwietnia

Wystawa | Twórczość w odcieniach błękitu

Środowiskowy Dom Samopomocy w Wejherowie z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zaprasza na wystawę prac plastycznych naszych uczestników - osób ze spektrum autyzmu.
09 kwietnia

8 kwietnia

5 kwietnia

Czerwone maki

Sala Godzina

KONKURS | Najciekawsze dekoracje zewnętrzne OFPoM

Konkurs na najciekawszą dekorację zewnętrznej witryny lub balkonu o tematyce marynistycznej!
04 kwietnia

2 kwietnia

Jury XXVI OFPoM

Przedstawiamy jurorów XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu w Wejherowie.
15 marca

11 marca

Kobieta Bonnarda – nabór prac do Kamienicy…

Krzyczę i zapytuję: Jaka jest Twoja KOBIETA BONNARDA?
11 marca

Kamienica Artystów

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe do zgłaszania swoich prac artystycznych do projektu „Kamienica Artystów”!
29 lutego

21 lutego

19 lutego