A
a

Pozostałe

Mobilna Gra Miejska „Po Moc!”

Drodzy Mieszkańcy i Goście! Jeżeli jesteście fanami Gwiezdnych Wojen...albo jeżeli jesteście fanami naszego wspaniałego Wejherowa - przygotowaliśmy dla Was nietuzinkową propozycję!

Gra mobilna „Po Moc!” pozwoli Wam sprawdzić swoją wiedzę na temat kultowej produkcji, jaką są Gwiezdne Wojny. Ale nie martwcie się, jeżeli takowej wiedzy nie posiadacie! Zawsze możecie ją zdobyć przy okazji niezwykłego spaceru po mieście z naszą grą.
Ciekawe pytania, często zaskakujące odpowiedzi, intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja.
Zachęcamy do spaceru po Wejherowie – odwiedźcie miejsca znane, na które spojrzycie z całkiem innej perspektywy.

Dawno, dawno temu w odległej Galaktyce… coraz głośniej zaczęło się mówić o utracie Mocy! Na jej brak uskarżali się kolejni mieszkańcy Galaktyki. Niezależnie od tego, czy opowiadali się po jasnej, czy też po ciemnej stronie – Moc z każdym dniem słabła coraz bardziej. Podobno ktoś słyszał o tym, że przepadła na zawsze. Ktoś inny, że to rycerze Jedi zbuntowali się i postanowili zachować ją tylko dla siebie. Byli i tacy, którzy upierali się, że to Sithowie, chcąc przejąć władzę nad Galaktyką znaleźli sposób, by skumulować i zamknąć Moc w jakimś tajemniczym miejscu. Yoda, Mace Windu i Obi-Wan Kenobi udali się na naradę. Doszli do wniosku, że nawet jeśli udało się komuś moc uwięzić to prędzej czy później eksploduje ona z niezwykłą siłą. Podobno sędziwa i mądra członkini starszych klanu może wiedzieć coś więcej. Sęk w tym, że ostatnio stała się bardzo humorzasta i nie z każdym ma ochotę rozmawiać. Jeśli jesteś wystarczająco odważny i mądry, by podjąć wyzwanie i zrobić wszystko co w Twojej mocy, aby uwolnić Moc – spróbuj się z nią skonfrontować.

KRÓTKA INSTRUKCJA
• Udział w grze jest bezpłatny.
• Wymogiem udziału w grze jest posiadanie smartfona/tabletu z zainstalowaną bezpłatną aplikacją ActionTrack i włączoną usługą lokalizacji. Po zainstalowaniu aplikacji AT i ściągnięciu Gry na urządzenie nie jest konieczny dostęp do internetu.
• W sklepie GooglePlay znajdujemy i instalujemy bezpłatną aplikację ActionTrack.
• Po zainstalowaniu przechodzimy do zakładki „NOWE DZIAŁANIE”.
• Włącz usługę lokalizacji
• Sczytaj kod QR
• Pobierz grę „Po Moc!”
• Po wejściu do gry aplikacja kieruje na start
• Gra uruchamia się automatycznie przy wejściu w obszar startowy.
• Szacowany czas przejścia gry: ok. 90 min.

Gra odbywa się w ruchu miejskim. Twórcy gry nie odpowiadają za bezpieczeństwo graczy.

Ze względu na czas trwania gry zaleca się zaopatrzenie się w baterię przenośną powerbank, a z uwagi na grę w przestrzeni miejskiej – także w słuchawki.

UWAGA: niektóre urządzenia mogą czasowo „gubić” ustawienia GPS i źle sygnalizować kierunek strzałki. W takiej sytuacji należy kierować się ilością metrów i udać w kierunku, w którym licznik metrów się zmniejsza.

Repertuar:

Regulamin