A
a

0 3 2024

22 marca

NutkoSfera – CeZik dzieciom

Sala Główna Godzina 11:00
90 zł

20 marca

LUXTORPEDA | Absolutnie Akustycznie

Sala Główna Godzina 19:00
100 zł

17 marca

Pianoforte

Sala Casino Godzina 17:30

16 marca

15 marca

15 marca

SIESTA W DRODZE | Pedro Moutinho

Sala Główna Godzina 19:00
140 zł

14 marca

Biała odwaga

Sala Apollo Godzina 19:30

14 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 17:00

14 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

14 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 16:00

13 marca

Biała odwaga

Sala Apollo Godzina 19:30

13 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Casino Godzina 19:15

13 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 17:00

13 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

12 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Casino Godzina 19:15

12 marca

Biała odwaga

Sala Główna Godzina 18:30

12 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 17:00

12 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

12 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 16:00

12 marca

Sami swoi. Początek

Sala Główna Godzina 10:15

11 marca

Biała odwaga

Sala Apollo Godzina 19:00

11 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Główna Godzina 18:30

11 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 17:00

11 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 16:00

10 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Główna Godzina 19:30

10 marca

20 dni w Mariupolu

Sala Casino Godzina 18:30

10 marca

Biała odwaga

Sala Główna Godzina 17:00

10 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

10 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

10 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 14:30

10 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 12:30

10 marca

25 zł

9 marca

Biała odwaga

Sala Apollo Godzina 19:30

9 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Główna Godzina 19:00

9 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 16:30

9 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

9 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 14:30

9 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Główna Godzina 12:30

8 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Casino Godzina 19:15

8 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 17:30

8 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Casino Godzina 17:00

8 marca

KUNG FU PANDA 4 dubbing

Sala Apollo Godzina 15:30

7 marca

Anatomia upadku

Sala Apollo Godzina 19:30

7 marca

Powołany 2

Sala Casino Godzina 19:30

7 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Główna Godzina 19:00

7 marca

Zagadka Klary Muu dubbing

Sala Główna Godzina 16:30

7 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

6 marca

Anatomia upadku

Sala Casino Godzina 19:45

6 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Apollo Godzina 19:00

6 marca

Zagadka Klary Muu dubbing

Sala Apollo Godzina 16:30

6 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Casino Godzina 16:00

5 marca

Anatomia upadku

Sala Apollo Godzina 19:45

5 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Casino Godzina 19:30

5 marca

Powołany 2

Sala Casino Godzina 17:15

5 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

4 marca

DIUNA: Część druga napisy

Sala Casino Godzina 19:30

4 marca

Anatomia upadku

Sala Główna Godzina 19:30

4 marca

Zagadka Klary Muu dubbing

Sala Główna Godzina 16:30

4 marca

DIUNA: Część druga dubbing

Sala Apollo Godzina 16:00

Repertuar: