A
a

Edukacja

Zajęcia wokalne

Jeśli chcesz... popracować nad emisją głosu i udoskonalić swój wokal, przełamać swoje bariery, występować na scenie, dawać koncerty...

Instruktor
Wiek
powyżej 16 roku życia
Sala
240
Zajęcia
wtorek godz. 18.00-21.00 i czwartek godz. 18.00-21.00

Śpiew w chórze jest fascynujący - pozwala na przełamanie własnych barier, otworzenie się na innych, poznanie nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Daje też możliwość występowania na scenie podczas licznych koncertów. Pozwala poczuć się częścią społeczności, daje poczucie bezpieczeństwa, ale też poprzez regularne próby uczy systematyczności. Przede wszystkim zaś dostarcza ogromu przyjemności i satysfakcji. Bycie członkiem chóralnej społeczności pozwala na poznanie bardziej doświadczonych wokalistów i wzorowania się na nich. Publiczne występy, które są ściśle powiązane ze śpiewem w chórze, uczą walki ze stresem, tremą i niewątpliwie dodają pewności siebie. Członkowie Chóru koncertują w kraju i za granicą. Camerata Musicale oznacza „muzykujących przyjaciół” i tak jest w istocie! Zespół tworzą fantastyczni ludzie, których połączyła pasja do śpiewania.

Instruktor
Wiek
powyżej 18 roku życia
Sala
240
Zajęcia
poniedziałek godz. 18.15-20.15 i środa godz. 18.15-20.15

Najpopularniejszym męskim chórem jest niewątpliwie zespół Gregorian. Udowadnia jak różnorodny może być chóralny repertuar. Jeśli cechuje Cię zamiłowanie do muzyki chóralnej, uważasz się za osobę muzykalną i masz pozytywne nastawienie do pracy śpiewaczej - to bezsprzecznie zajęcia dla Ciebie! Uczestnicy pracują nad emisją głosu, technikami oddechowymi, uczą się pracy z mikrofonem. Dyrygent Chóru Męskiego HARMONIA - Marcin Grzywacz nie tylko znakomicie pracuje nad ułożeniem barw głosów. Przede wszystkim deklaruje, że jest w stanie nauczyć śpiewać każdego! Nie ma więc co dłużej zwlekać, zastanawiać się i mnożyć wątpliwości! Przed Tobą perspektywa wspólnego muzykowania i koncertowania, które niewątpliwie dostarczy ogromu satysfakcji!

Instruktor
Wiek
-
Cena
220
Sala
213
Zajęcia
piątek godz. 15.00-20.45

Na zajęcia Studia Piosenki i Wokalu zapraszamy wszystkich, którzy myślą o rozwinięciu umiejętności wokalnych. Przygotowane są z myślą o osobach początkujących i średnio-zaawansowanych. Ich celem jest przede wszystkim zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami śpiewu, teorii muzyki ze szczególnym uwzględnieniem podstaw zapisu nutowego, pracy nad oddechem, zapoznanie z budową aparatu głosowego i rezonatorów oraz podszkolenie kreatywnego podejścia do interpretacji wykonywanych utworów. Zajęcia to też ćwiczenia aktorskie - etiudy, scenki i monologi - to niezbędny element kształcenia adeptów śpiewu. Repertuar oraz ćwiczenia są indywidualnie dopasowywane do możliwości oraz muzycznych zainteresowań każdego ucznia.