A
a

Edukacja

Zajęcia filmowe

Jeśli chcesz...dowiedzieć się jak powstają filmy animowane i samemu je tworzyć…W animacji możliwe jest wszystko! No, może prawie wszystko…:)

Ale gwarantujemy, że możesz stworzyć to, na co masz ochotę, a później jeszcze to ożywić, wprawić w ruch, czyli dać życie materii. No i byłoby zabawnie, gdyby jakaś mała postać mogła mówić Twoim głosem, prawda?
Zajęcia rozbudzają wyobraźnię, uczą myślenia i orientacji przestrzennej oraz zaznajamiają ze sprzętem do wykonywania animacji filmowej. Tworząc zupełnie nowy, miniaturowy świat, przy użyciu plasteliny, bibuły, ziarenek kawy i tego co podpowie wyobraźnia można wykreować nową rzeczywistość, a uczestnik zajęć razem z nim – może przeżywać niezwykłe przygody.
Praca zespołowa wspaniale rozwija umiejętność współpracy i tworzenia dobrych relacji z koleżankami i kolegami z grupy. Dzięki udzielaniu sobie nawzajem wsparcia i pomocy – tworzą się przyjaźnie.
Podczas zajęć poznasz różne techniki tworzenia animacji poklatkowej: rysunkową, lalkową, wycinankową, plastelinową, animację materiałów sypkich oraz techniki kombinowane.

Instruktor
Wiek
7-19 lat
Cena
60
Sala
380
Zajęcia
środa godz. 16.45-18.45

Chcesz stworzyć zupełnie nowy świat? Zapraszamy na zajęcia animacji filmowej, gdzie przy użyciu plasteliny, bibuły, ziarenek kawy i tego co nam podpowie wyobraźnia, stworzymy miniaturowy świat w którym nasz Bohater, a my razem z nim, będziemy przeżywać niezwykłe przygody! Zajęcia rozbudzają wyobraźnię dziecka, uczą myślenia obrazem i orientacji przestrzennej oraz zaznajamiają ze sprzętem do wykonywania animacji filmowej. To wspaniała możliwość dla dziecka, kiedy może samo wykonać, poczuć, dostrzec i nazwać swe doświadczenia.

Cena karnetu z kartą mieszkańca: 50 zł