Zapraszamy na spektakl Teatru Miniatura prezentowany w ramach programu Teatr Polska!
Jak bohaterka przedstawienia zareaguje na pojawienie się w jej życiu gadającej macicy i informację, że niedługo czeka ją rewolucja?
Spektakl w zabawny i nowoczesny sposób przybliża i oswaja temat wchodzenia w dojrzałość i wiążących się z tym zmian. Powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich z pomysłu aktorki Magdaleny Gładysiewicz.
– Chciałabym, aby nasz spektakl dzięki podejściu z humorem i dystansem dawał dziewczynom poczucie wolności i sprawczości. Czy nam się to podoba, czy nie, menstruuje połowa ludzkości. Okres nie jest więc niczymwyjątkowym. Nie jest przede wszystkim powodem do wstydu. Da się i trzeba z nim żyć. I każda z nas ma prawoprzeżywać to na swój własny sposób. Miesiączka to nie koniec świata – opowiada reżyserka Ada Tabisz.
Spektakl przeznaczony dla widzów od 10. roku życia.
Program Teatr Polska organizowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
#teatrpolska #jedziemyzteatrem
Repertuar: