A
a

Warsztaty

Warsztaty dla dorosłych z tworzenia biżuterii z…

UWAGA! Mamy już komplet uczestników. Dziękujemy za zgłoszenia. :)

Rękodzieło to Twoja pasja? A może dopiero szukasz hobby idealnego dla siebie? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, a przy okazji poznać ciekawych ludzi?

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe warsztaty beadingu (wykonywania biżuterii z koralików)! Podczas tego inspirującego spotkania poznacie jedną z jego technik, która pozwoli Wam stworzyć piękne bransoletki. Polega ona na przeszywaniu koralików według specjalnego schematu, dzięki czemu powstają unikalne i efektowne wzory.

Warsztaty prowadzone będą przez charyzmatyczną Magdalenę Januszczyk-Łabacką – artystkę z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Pani Magdalena z pasją i zaangażowaniem podzieli się swoją wiedzą, wprowadzając osoby uczestniczące w warsztatach w fascynujący świat beadingu.

Podczas warsztatów:

  • Poznacie materiały i narzędzia niezbędne do wykonania bransoletek.
  • Zapoznacie się z podstawowymi elementami potrzebnymi do tworzenia biżuterii koralikowej.
  • Otrzymacie informacje o przykładowych sklepach, w których można dokonać zakupu elementów do tworzenia własnych projektów.
  • Spędzicie miło czas w niezwykle twórczej atmosferze

Nie przegapcie okazji, aby nauczyć się czegoś nowego i stworzyć własnoręcznie biżuterię, która będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także pamiątką z kreatywnego i inspirującego spotkania.
Autorska biżuteria to także idealny pomysł na prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki. Same warsztaty to także idealna propozycja na spotkanie w kobiecym gronie.
Warto więc wybrać się z koleżanką 🙂

Informacje szczegółowe:

  • Termin: 23.07.2024 | 16:00-200
  • Miejsce: Kamienica Sztuki
  • Prowadząca: Magdalena Januszczyk-Łabacka

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez zakup biletu w kasach Filharmonii Kaszubskiej lub poprzez naszą stronę internetową. Liczba miejsc ograniczona!

Do zobaczenia na warsztatach!

16:00 - 20:00
Kamienica Sztuki
Cena: 30 zł