A
a

Edukacja

Warsztaty lektorskie | BRAK MIEJSC

BILETY WYPRZEDANE | Marzy Ci się nagrywanie własnego podcastu? A może chcesz nagrać własnego audiobooka czy spoty radiowe promujące Twoją firmę? Zapraszamy na warsztaty z pracy głosem przed mikrofonem.

Poznasz na nich tajniki pracy lektora. Dowiesz się jak dbać o głos oraz jak przygotować się do nagrania. Poćwiczysz oddech, dykcję i interpretację tekstu. Otrzymasz indywidualne wskazówki do tego, jak pracować nad swoim głosem, aby czuć się coraz pewniej przed mikrofonem. Warsztaty odbędą się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Na koniec każdy uczestnik otrzyma swój materiał (tzw. próbkę), nagrany podczas wspólnej pracy.

DLA KOGO SĄ WARSZTATY?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę głosem oraz tych, którzy mają pierwsze doświadczenia w studiu za sobą i chcą doskonalić swój warsztat.

Bilety: 180 zł

PLAN WARSZTATÓW

Data: 17.06.2023

Czas trwania: 8h z przerwą obiadową

—> krótki wykład o pracy lektora

—> omówienie podstawowych zasad pracy z mikrofonem

—> rozgrzewka aparatu mowy przed nagraniami, ćwiczenia dykcji

—> indywidualna praca z mikrofonem

  • nagranie tekstu
  • analiza głosu
  • wskazówki do pracy nad głosem

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WARSZTATÓW?

Każdy uczestnik otrzyma z wyprzedzeniem krótki tekst do przygotowania w domu. Przed zajęciami należy się z nim zapoznać i kilka razy głośno przeczytać. Na warsztatach pracować będziemy na wcześniej przesłanym tekście oraz na materiałach, z którymi zapoznać się będzie można dopiero w studiu nagraniowym.

Jeśli uczestnik chciałby pracować na wybranym przez siebie materiale, prosimy o wcześniejszy kontakt z prowadzącą.

Na warsztaty zapraszamy w wygodnym stroju. Unikamy szeleszczących materiałów i brzęczącej biżuterii.


PROWADZĄCA

Katarzyna Faszczewska – aktorka, lektorka. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Przeczytała kilkadziesiąt audiobooków, m.in.: dla Empiku czy Audioteki. Dubbingowała główne postaci w takich produkcjach jak ,,Arcane” (Netflix), ,,Niko i miecz światła” (Amazon), Ratchet i Clank (Sony). Jej głos usłyszeć można w wielu animacjach, grach i reklamach. Współpracuje z teatrami w Polsce i za granicą. Gra m.in. na deskach: Teatru Warsawy, Nowego Teatru w Słupsku czy w Nie Teatrze w Białymstoku.

Repertuar:

17 czerwca
9:00-17:00
z przerwą obiadową
BILET: 180 zł
BRAK MIEJSC