A
a

Aktualności

POWIATOWIZJA 2023

Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Powiatowizji 2023!

Członkowie Młodzieżowej Rady Powiatu Wejherowskiego bardzo długo zastanawiali się nad tym co zrobić by umożliwić Młodym mieszkańcom przedstawienie efektów swojej pracy polegającej na szlifowaniu własnych talentów! Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować na terenie Naszego powiatu „Powiatowizję”, która nie tylko (wzorując się na Konkursie Piosenki Eurowizji) połączy ze sobą artystów wokalistów, ale również tancerzy, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

Dziękujemy za wsparcie, które otrzymaliśmy i bez którego, w ścisłej współpracy wraz z Wejherowskim Centrum Kultury, ten event nie mógłby się odbyć wśród uczniów szkół średnich Powiatu Wejherowskiego.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wejherowskiego. W konkursie może wziąć udział młodzież tańcząca i śpiewająca. 

Powiatowizja składa się z eliminacji na poziomie szkolnym, polegających na prezentacji konkursowych układów tanecznych i przesłuchaniach konkursowych wykonawców śpiewających. Kandydaci zakwalifikowani do finału, którzy zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii, wystąpią w koncercie galowym w Filharmonii Kaszubskiej. 

Najlepsi wykonawcy w piosence i tańcu otrzymują nagrody finansowe oraz rzeczowe (I, II, III miejsce).

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie:

https://powiatowizjawejherowo2023.pl/#

Zachęcamy do pobierania darmowych wejściówek na finał Powiatowizji 2023!

6 czerwca 2023
POWIATOWIZJA
BILETY