A
a

Koncerty

MYSLOVITZ | 25 lat „Miłości w czasach…

Zapraszamy na kolejną odsłonę trasy koncertowej „Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę” z okazji 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY.

Ogromne zainteresowanie trasą koncertową Myslovitz Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę przygotowaną z okazji 25-lecia wydania albumu Miłość w czasach popkultury, skłoniło zespół do zorganizowania drugiej części trasy jesienią tego roku.

Koncert będzie podzielony na trzy części, podczas których zespół z Mysłowic zagra całą płytę Miłość w czasach popkultury, a także kilka mniej znanych utworów, które powstały w tamtych czasach, ale nigdy nie zostały opublikowane na żadnej płycie.

Miłość w czasach popkultury jest w dyskografii zespołu Myslovitz, ale i w historii polskiej muzyki, albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Płyta Miłość w czasach popkultury odmieniła oblicze polskiej sceny pop-rockowej. Wiele cytatów z tej płyty zagościło na stałe w słownikach Polaków. Teksty z Miłości trafiły do kanonu i są dziś publikowane w podręcznikach i encyklopediach muzyki. Posłużyły także za cytaty na okolicznościowym merchu wyprodukowanym specjalnie z okazji jubileuszu albumu i trasy koncertowej. Można go zakupić w oficjalnym sklepie internetowym zespołu i oczywiście na koncertach. Od 23 lutego jest tam również dostępny album Miłość w czasach popkultury wznowiony po raz pierwszy na winylu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza.

fot. Łukasz Gawroński

Repertuar:

19:00
Główna
Cena: 190 zł
11 października
g. 19:00
BILETY:
190 zł
170 zł z kartą mieszkańca