A
a

Koncerty

MIKROMUSIC

Daj oczarować się wspaniałemu wokalowi Natalii Grosiak. Usłysz na żywo największe przeboje zespołu Mikromusic. Wybierz się do Filharmonii Kaszubskiej na wyjątkowy koncert.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonorowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka”. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z udziałem zespołu, podczas którego będziemy mogli usłyszeć zupełnie przedpremierowe nagrania, zanim trafią one na krążek CD.

Od wydania albumu “Kraksa” minęły cztery lata. Aktualnie zespół promuje nowe wydawnictwo, które ukaże się w listopadzie tego roku. Do tej pory ukazały się trzy single. “Wkurzasz mnie”, w którym sam tytuł mówi za siebie oraz szczególny utwór  “Jestem rzeką”, który powstał we współpracy z Belą Komoszyńskąm, Bovską i Marceliną.

Najnowszy, “Nie biłeś się nigdy o mnie” to entuzjastyczna opowieść o miłości. Zespół zaprezentuje wszystkie nowości podczas letniej trasy koncertowej.

Repertuar:

19:00
Sala Główna
Cena: 100 zł
Bilet z Wejherowską Kartą Mieszkańca - 90 zł
20.09.2024