A
a

Aktualności

Kobieta Bonnarda – nabór prac do Kamienicy…

Krzyczę i zapytuję: Jaka jest Twoja KOBIETA BONNARDA?

Czujecie, że nie macie możliwości zaprezentowania swojej sztuki i spotkań z innymi lokalnymi artystami? My wam w tym pomożemy!

Spleśniały Kolektyw Artystyczny Niezależni Znajomi z Wejherowa zaprasza lokalnych artystów do współudziału w KOBIECIE BONNARDA!

Kim był Pierre Bonnard, kim była jego kobieta? Nie sugerujcie się tym zbytnio.

Jaka jest Kobieta Bonnarda? To jest właściwe pytanie, na które możecie nam odpowiedzieć sami wysyłając swoje prace, byśmy mogli je pokazać w kamienicy, ale nie byle jakiej kamienicy tylko w Kamienicy Sztuki!

Wystawa „Kobieta Bonnarda” ma na celu danie WAM możliwości wyrażenia siebie i tego, co kochacie, tego, co was inspiruje i budzi po nocach w ferworze artystycznej furii. Chcemy abyście mogli się tym podzielić, wyjść z szuflady, wyjąć swoje schowane w szafie dzieła i pomysły oraz wyłożyć je na stół, który my wam oferujemy.

Czekamy na wasze zgłoszenia do 09.04 (dziewiątego kwietnia). Regulamin naboru i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że się zobaczymy już niedługo. Niech wam będzie ślisko i spleśniale.

 

O Niezależnych Znajomych:

Działająca od 2019 roku grupa młodych artystów z Wejherowa i okolic. Z początku skupiali się na teatrze – teraz chcą wyjść poza jego ramy. Wielokrotnie nagradzani na ogólnopolskim przeglądzie małych form teatralnych Wieżowisko. Występowali też w Łodzi na Łópcie, na Uniwersytecie Gdańskim czy w Konsulacie Kultury w Gdyni. W skład grupy wchodzą studenci, licealiści, włóczykije, ludzie itp. Brandują się pleśnią oraz spleśniałym podejściem do życia. Brzmi absurdalnie?

11 marca 2024
Formularz-zgloszeniowy-Kobieta-Bonnarda.pdf
Regulamin-naboru-Kobieta-Bonnarda.pdf