A
a

Koncerty

ANNA WYSZKONI – Z cegieł i łez

Anna Wyszkoni weszła w 2023 rok z nowymi piosenkami i nowym albumem pt. „Z cegieł i łez”, który jest już jej szóstym solowym wydawnictwem.

W ciągu 26 lat działalności artystycznej wydała ich w sumie dwanaście. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe.

Jak zwykle podczas koncertu Ani Wyszkoni nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak: „Czy ten pan i pani”„Biegnij przed siebie”„Wiem, że jesteś tam”, „Agnieszka”, „Nie chcę cię obchodzić” (przebój lata 2018 Radia RMF FM i telewizji Polsat), „Oczy szeroko zamknięte”, „Z ciszą pośród czterech ścian”„Zapytaj mnie o to kochany”„W całość ułożysz mnie”, ale i najnowszych: „Skrable”,  „Było minęło” czy innych nowości, którymi zaskakuje swoich słuchaczy na kolejnej solowej płycie. 

Każdy koncert Ani Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Ania zabiera widzów w dwugodzinną, muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

W 2021 roku, przy okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Ani Wyszkoni, ukazał się jej dwupłytowy album the best of pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Wokalistka ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jej solowe albumy „Pan i pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. W listopadzie 2022 roku ukazuje się jej nowa, autorska płyta pt. „Z cegieł i łez”.

Anna ma również na swoim koncie niepowtarzalne duety, m.in. z Michałem Bajorem, Markiem Jackowskim, Piotrem Cugowskim czy przedstawicielem młodej sceny alternatywnej, Tymkiem.

Repertuar:

13 grudnia
g. 19:00
BILETY: 120 zł
(-20 zł z KM)