A
a

Koncerty

ANNA KARWAN

Koncert Ani Karwan | 16.06.2023 | godz. 19:00!

Według Bogdana Kondrackiego „Ania jest prawdziwą divą. Jest nie tylko wrażliwa, hipermuzykalna i bardzo kreatywna w studiu, ale jest też artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne”.  

Anna Karwan na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m. in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Jej głos można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta Singli”, czy „Legendy Polskie”.

Szerszej publiczności znana jest jako finalistka programu „The Voice of Poland” z 2016 roku, w którym okrzyknięto ją wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Muzyka Ani jest połączeniem tanecznej muzyki rozrywkowej i romantycznych ballad z dodatkiem odrobiny rockowych brzmień. Przed wydaniem płyty wokalistka nagrała piosenkę pt. „Mam was”, a w 2019 roku wydała swój pierwszy album studyjny, który zatytułowała po prostu „Ania Karwan”. Płyta uzyskała status podwójnej platyny, a promowały ją trzy single: „Głupcy”, „Czarny świt” i najbardziej popularny utwór pt. „Słucham Cię w radiu co tydzień”, który przyniósł artystce zwycięstwo w konkursie „Premiery” podczas 56 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dodatkowo utwór został nagrodzony przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS za najlepszą muzykę i słowa do piosenki. W 2020 roku otrzymała nominację do nagrody Fryderyka, przyznawanej przez polski przemysł fonograficzny, w kategorii „Fonograficzny debiut roku”.

Koncert odbywający się w Filharmonii Kaszubskiej odbywa się w ramach trasy Swobodnie Tour.

Jak mówi sama Artystka: „SWOBODNIE TO POCZĄTEK MOJEJ NOWEJ DROGI. ZNALAZŁAM ODWAGĘ NA BŁĘDY, ZDJĘŁAM WSTYD, OCZEKIWANIA I PRETENSJE.”

Repertuar:

19:00
Sala główna
Cena: 110 zł
Bilet z Kartą Mieszkańca - 100 zł